Szanowni Klienci, uruchamiamy zdalne zakupy, telefonicznie bądź drogą mailową z dowozem. Jesteś na kwarantannie, w izolacji, obawiasz się o swoje zdrowie i nie chcesz ryzykować zarażenia koronawirusem, złóż zamówienie telefonicznie, mailowo bądź za pomocą formularza kontaktowego.

TELEFONICZNIE

Zadzwoń na numer telefonu 32 225 68 63 ( wew. 1),  516 021 478 bądź 533 344 991 i przekaż Handlowcy swoją listę zakupów wraz z adresem dostawy.

MAILEM

Napisz na adres mailowy biuro@elektronimielin.pl i podaj swoją listę zakupów wraz z adresem dostawy i numerem telefonu.

FORMULARZEM KONTAKTOWYM

Wejdź na naszą stronę z danymi adresowymi i wyślij zamówienie przez formularz kontaktowy. Nie zapomnij obok adresu e-mail podać swój numer telefonu.

 

Za zakupy zapłacisz przelewem na podstawie wystawionej faktury proforma, bądź gotówką przy odbiorze. Zapłata gotówką jest możliwa pod warunkiem, że nie jesteś objęty kwarantanną / izolacją.

Zakupy z dowozem realizujemy na terenie Imielina, Chełmu Śląskiego, Lędzin, Bierunia Starego i Nowego oraz wybranych dzielnic Mysłowic (Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice). Opłaty za dowóz wynoszą:

DOWÓZ NA TERENIE IMIELINA

  • 20 zł brutto zamówienie do 500 zł brutto
  • 10 zł brutto zamówienie od 500 zł do 1000 zł brutto
  • 0 zł brutto zamówienie powyżej 1000 zł brutto

DOWÓZ NA TERENIE LĘDZIN, CHEŁMU ŚLĄSKIEGO, BIERUNIA NOWEGO I STAREGO ORAZ MYSŁOWIC (dzielnice Krasowy, Kosztowy, Dziećkowice)

  • 25 zł brutto zamówienie powyżej 500 zł brutto (dowóz realizujemy tylko dla zamówień powyżej tej kwoty)


Istnieje również możliwość wysyłki zamówienia kurierem w wybrane miejsce w Polsce, pod warunkiem uiszczenia opłaty za zamówienie przelewem.