Jesteśmy firmą rodzinną z ambicjami i dużym doświadczeniem

Firma ECE | Elektron Centrum Elektrotechniki Marek Nawrocki została założona w 1997 r. jako jednoosobowa działalność gospodarcza pod nazwą PPHU Elektron Marek Nawrocki.

Początki firmy ECE obejmowały wykonawstwo instalacji elektrycznych oraz prefabrykację rozdzielnic i pulpitów sterowniczych w przemyśle samochodowym, drzewnym i papierniczym. Przez długi czas mieliśmy biuro projektowe w Rudzie Śląskiej, a usługi nasze skierowane były do firm z terenu Aglomeracji Śląskiej. Współpracowaliśmy z kontrahentami zza granicy. W 2002 r. narodził się pomysł otwarcia hurtowni elektrycznej w miejscowości Imielin, z której pochodzimy, oraz poszerzenie oferty o usługi elektryczne dla klientów indywidualnych.

Po 20 latach to jednak nie wykonawstwo instalacji elektrycznych, a montaż pomp ciepła, fotowoltaiki oraz klimatyzacji są trzonem usługowej części naszej firmy, usługi elektryczne stanowią ich uzupełnienie. Działamy kompleksowo w obszarach, które się wzajemnie uzupełniają. Teren naszej działalności to w głównej mierze woj. śląskie i małopolskie. Usługi świadczymy w obiektach przemysłowych, budynkach użyteczności publicznej oraz budownictwie mieszkalnym.

Hurtownia elektryczna zaopatruje klientów indywidualnych, elektromonterów oraz klientów biznesowych. Od 2018r. znajdziecie nas Państwo we własnej siedzibie na ul. Św. Brata Alberta 40 w Imielinie.

Zapraszamy do kontaktu.

Opinie naszych klientów

Instalacja odgromowa

Posiadam instalację odgromową wykonaną przez firmę Elektron. Robota zrobiona szybko i profesjonalnie wraz z pomiarami i dokumentacją. Mimo iż dach nie jest prosty (stroma dachówka ceramiczna) to poradzili sobie bez problemu. Zastosowali nie rdzewiejący drut aluminiowy i solidny osprzęt z firmy Ankom. Co ważne instalacja wygląda również bardzo estetycznie. Jestem zadowolony z jakości usług tej firmy. Produkt/usługa: Instalacja odgromowa
Opinia z portalu Opiniafirm.pl

Usługi na najwyższym poziomie

Firma elektron świadczy usługi na najwyższym poziomie. Fachowo i zawsze na czas. Pracownicy doradzają rozwiązania na które sami byśmy nie wpadli a są bardzo przydatne. Polecam wszystkim którzy chcą tanio kupić sprzęt elektryczny jak również wykonać czy naprawić instalację.
Opinia z wizytówki google

Szeroki asortyment

Szeroki asortyment produktów,profesjonalna obsługa. Polecam.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Jednym słowem polecam

Bardzo mi miło wystawić opinie z pięcioma gwiazdkami, podejście do klienta wzorowe, jakie kolwiek reklamacje rozpatrywane są w najszybszym możliwym terminie, ogromny asortyment. Jednym słowem polecam. A zapomniałem stanowisko numer 3 to już po prostu kosmos, chyba najlepsze w hurtowni 😁

Instalacja elektryczna

Firma Elektron wykonała dla mnie instalację elektryczną w budynku mieszkalnym. Budynek wiekowy (ok. 100lat), instalatorzy poradzili sobie z problemami technicznymi, doradzili jak zaplanować instalację gniazd i wyłączników, wykonali instalację bezpuszkowo, na bazie wiertanych uchwytów, nie kleju na ciepło czy gipsu, jak proponowała konkurencja. Na użyte materiały, wszystkie renomowanych firm, otrzymałem certyfikaty. Mogę z czystym sukcesem polecić usługi firmy p. Nawrockiego. Pozdrawiam. Produkt/usługa: instalacja elektryczna w budynku mieszkalnym
Opinia z portalu Opiniafirm.pl

Polecam

Polecom

Super polecom gorąco fachowa obsługa

Opinia pochodzi z wizytówki google

Polecam elektryka

Polecam tego Elektryka !

Opinia pochodzi z wizytówki google

Super obsługa i towar do wyboru

Tradycyjnie super obsługa i super towar do wyboru!

Opinia pochodzi z wizytówki google

Fachowo

Oprawy halogenowe

Zakupiłam oprawy halogenowe do przedpokoju, kuchni i łazienki. Sprzedawczyni przedstawiła szeroki wybór opraw, doradziła w wyborze. Oprawy które wybrałam były na stanie w sklepie. Skusiłam się jeszcze na czujnik ruchu. Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zakupu. Produkt/usługa: oprawy halogenowe/czujnik ruchu
Opinia z portalu Opiniafirm.pl

Kompleksowa usługa

Korzystałem z usług firmy Pana Marka, kiedy remontowałem mieszkanie i modernizowałem instalację elektryczną, zaopatrywałem się w jego hurtowni elektrycznej. Jestem bardzo zadowolony, łatwo się dogadać z właścicielem i pracownikami, nie było problemów z drobnymi zmianami, kiedy zmieniła nam się koncepcja w trakcie zmieniania instalacji, w sklepie dostałem korzystny rabat, nie było problemów ze zwrotami. Dobra firma, wszystko w jednym miejscu. Szczerze polecam.
Opinia z portalu cylex-polska.pl

Super zaopatrzona hurtownia

Super wyposażona hurtowania, zawsze można liczyć na fachową poradę.
Opinia z serwisu społecznościowego Facebook

Ceny rozsądne, obsługa wzorowa

Bardzo dobrze zaopatrzony sklep – hurtownia elektryczna. Ceny rozsądne, obsługa wzorowa. Dobrze, że są takie miejsca. Polecam.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Dostępność towaru

Fachowa obsługa , dostępność każdego towaru

Opinia pochodzi z wizytówki google

Polecam zakupy

Z wielką przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz dla tego miejsca. Głównie za szeroki asortyment i bardzo pomocną oraz miłą obsługę. Polecam zakupy w tym miejscu.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Świetnie zaopatrzony sklep

Świetnie zaopatrzony sklep elektryczny. Fachowa, pomocna obsługa.
Opinia pochodzi z wizytówki google

Polecam sklep

Profesjonalna obsługa

Profesjonalna obsługa i dostępność towarów świetna👍👍 Polecam.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Fachowa pomoc

Hurtownia w której można wszystko kupić bądź zamówić. Obsługa zdominowana przez kobiety 🙂 które każdego poratują fachową pomocą gdy się nie wie. Polecam
Opinia z wizytówki google

Wszytko co trzeba w jednym miejscu

Wszytko co trzeba w jednym miejscu

Opinia z serwisu społecznościowego Facebook

Pompa ciepła w lokalu handlowym

W końcu mogę cieszyć się ciepłem w zimie a chłodem w lecie. Wielkie dzięki za szybką i fachową obsługę.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Fenomenalna obsługa

Fenomenalna obsługa. Świetna dostępność towarów.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Pompa ciepła w lokalu mieszkalnym

Dziękuję za szybką i fachową poradę oraz montaż pompy ciepła. A oto efekt prac. Mogę ich spokojnie polecić.

Opinia pochodzi z wizytówki google

Wspaniale wyposażona hurtownia

Wspaniale wyposażona hurtownia z przemiłą obsługą . Polecam 🙂

Opinia z serwisu społecznościowego Facebook

Nadzór budowlany

Kompetentna rzeczowa i konstruktywna rozmowa. Jak na branżę budowlaną total pozytywne zaskoczenie już po pierwszej rozmowie telefonicznej po 4 godzinach spotkanie. Rzecz niespotykaną z ludźmi z branży.
Opinia z portalu Oferteo

Pełen profesjonalizm

Pełen profesjonalizm i doskonałe doradztwo. Jestem bardzo zadowolona z Waszych usług

Opinia pochodzi z wizytówki google

Super zaopatrzony sklep

Świetnie zaopatrzony sklep, dobre ceny, wszystko w jednym miejscu, jeżeli potrzebujesz kable, puszki do wymiany instalacji elektrycznej nie myśl że gipsu tu nie kupisz. Kupisz. Myślę, że zaopatrzy się tutaj również hobbysta, który potrzebuje na już pistoletu do klejenia, kleju na ciepło, czy opalarkę. Zanim wyruszysz do marketu, zajrzyj tutaj. Instalatorzy z elektronu, wykonali dla mnie instalacje elektryczne w dwóch mieszkaniach, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!
Opinia z serwisu społecznościowego Facebook

Szybko i profesjonalnie

Ekipa szybka i profesjonalna. Konkurencyjne niskie ceny ze względu na połączenie hurtowni i usług w jednej firmie!
Opinia z wizytówki google

Wszystko mają

Po co człowiek nie wejdzie to wszystko mają. Nie ma się do czego przyczepić, więc ocena nie może być inna 🙂

Opinia pochodzi z wizytówki google

Poznaj nasze atuty

szeroki zakres usług i kompleksowość: sprzedaż materiałów elektrycznych, usługi elektroinstalacyjne, instalacje fotowoltaiczne, montaż pomp ciepła, klimatyzacji i urządzeń chłodniczych

[icon icon=icon-thumbs-up size=18px color=#FFF ] rabaty na artykuły elektryczne w przypadku skorzystania z usług

bogate ponad 20-letnie doświadczenie

bogaty asortyment hurtowni elektrycznej

konkurencyjne ceny

fachowa obsługa oraz wykonawstwo

liczne szkolenia branżowe

certyfikat instalatora odnawialnych źródeł energii wydany przez UDT

certyfikat UDT uprawniający do świadczenia usług w zakresie klimatyzacji, pomp ciepła i urządzeń chłodniczych

 

Nasze atuty są efektem ciężkiej pracy i budowania firmy od podstaw. Śledzimy nowinki w branży, uczymy się nowych technologii, szkolimy. Jesteśmy elastyczni i otwarci na zmiany, do których dostosowujemy naszą firmę.

 

Zapraszamy do zakładki aktualności, gdzie informujemy o konkursach i promocjach, dzielimy się z Państwem fachową wiedzą.