Konkurs wakacyjny
with Brak komentarzy

Konkurs wakacyjny “Podróże piłeczki ECE”

Zapraszamy do wspólnej wakacyjnej zabawy. Ogłaszamy wakacyjny konkurs “Podróże piłeczki ECE”. Nie zwlekaj, przeczytaj zasady konkursu i wygraj atrakcyjne nagrody. Świetna zabawa gwarantowana. 

Dla kogo

Konkurs przeznaczony jest dla osób fizycznych, pełnoletnich, posiadających miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora oraz członkowie ich rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa. Wzięcie udziału w konkursie oznacza zapoznanie się przez uczestnika z regulaminem oraz jego akceptację.

Regulamin konkursu “Podróże piłeczki ECE”

Czas trwania konkursu i sposób zgłaszania uczestników

Konkurs trwa od 08.08.2018 do 21.08.2018. Ogłoszenie 3 zwycięzców nastąpi na stronie elektronimielin.pl oraz profilu FB Organizatora, będzie miało miejsce 22.08.2018r. Odpowiedzi należy przesłać na adres mailowy biuro@elektronimielin.pl, poprzez formularz kontaktowy  bądź jako wiadomość na profilu FB Organizatora. W tytule przesłanej wiadomości należy wpisać “konkurs wakacyjny”, podać prawidłowe odpowiedzi oraz swoje imię, nazwisko, telefon i Nick pod jakim zwycięzca zostanie ogłoszony.

Zasady konkursu i nagrody

Wzięcie udziału w konkursie polega na rozpoznaniu i podaniu nazwy miejscowości bądź atrakcji turystycznej na zdjęciach wykonanych w 4 różnych lokalizacjach. Lokalizacje są opisane liczbą rzymską od I do IV.

Zwycięzcami Konkursu zostaną 3 osoby, w trakcie wyłonienia zwycięzców będzie brane pod uwagę:

  • po pierwsze – liczba prawidłowo podanych nazw,
  • po drugie – kolejność zgłoszeń w konkursie.

Nagrodami w konkursie są:

  1. Traveller, czyli narzędzie wielofunkcyjne (multitool) w etui z 9 bitami (śrubokrętami) + torba na zakupy ECE + piłeczka antystress ball ECE
  2. Lampka wielofunkcyjna TIROSS zasilana baterią ładowaną z sieci, przełącznik umożliwia regulację intensywności świecenia + torba na zakupy ECE + piłeczka antystress ball ECE
  3. Profesjonalna czołówka Tiross z opcją ZOOM wykonana z aluminium lotniczego + torba na zakupy ECE + piłeczka antystress ball ECE

Kolejność przyznania nagród, według kolejnośći zgłoszeń zwycięzców.

Odbiór nagród możliwy tylko osobiście w punkcie handlowym Organizatora pod adresem ul. Brata Alberta 34 d/a w Imielinie (woj. śląskie).

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Rozpoznaj miejscowości / atrakcje turystyczne do których zawędrowała piłeczka ECE!

Do dzieła – zaczynamy zabawę

Lokalizacja I

Konkurs wakacyjny ECE Konkurs wakacyjny ECE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja II

Konkurs wakacyjny ECE Konkurs wakacyjny ECE

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja III

Konkurs wakacyjny ECE Konkurs wakacyjny ECE

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs wakacyjny ECE Konkurs wakacyjny ECE

 

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja IV

Konkurs wakacyjny ECE Konkurs wakacyjny ECE

 

 

 

 

 

 

 

 

Przypominamy o konieczności zapoznania sie z regulaminem!

Regulamin konkursu “Podróże piłeczki ECE”