with Brak komentarzy

Black Week w hurtowni elektrycznej ECE

Inni obchodzą Black Friday, my idziemy na całość i zapraszamy na Black Week w hurtowni elektrycznej ECE. Zaczynamy w najbliższy piątek, a kończymy 30.11.2018.

 

Black Week – co proponujemy

W Black Week robisz zakupy w hurtowni elektrycznej ECE, my w zamian obdarowujemy Cię prezentami. Jesteś ciekaw naszych propozycji? Są to rzeczy przydatne, oryginalne i estetyczne. Nasi klienci znają pewnie smycze i długopisy z logo ECE. Jeżeli do tej pory ich nie zgarnęliście, to jest okazja nadrobić zaległości. Ale pojawiło się również coś nowego – rozdajemy piłeczki antystresujące i etui na karty zbliżeniowe z zabezpieczeniem RFID. Kto z Was nie czuje się czasem przytłoczony, jakby świat walił Wam się na głowę. Słyszeliście pewnie o złodziejach sczytujących dane z kart zbliżeniowych. Przydadzą się? No pewnie. Mamy jeszcze coś w zanadrzu – rabat 10% na kolejne zakupy. Ale do rzeczy, jak otrzymać prezenty.

 

Black Week – zasady akcji promocyjnej

Zapraszamy na zakupy do hurtowni elektrycznej ECE, w dniach 23 – 30.11.2018 do zakupów o minimalnej wartości:

  • 40 zł dodajemy długopis lub smycz
  • 80 zł dodajemy piłeczkę antystresującą lub etui na karty zbliżeniowe z zabezpieczeniem RFID
  • 120 zł dodajemy piłeczkę antystresującą lub etui na karty zbliżeniowe z zabezpieczeniem RFID oraz rabat 10% na kolejne zakupy

Regulamin akcji promocyjnej.