with Brak komentarzy

Zapraszamy na zakupy do ECE Marek Nawrocki – hurtownia elektryczna

w Imielinie

Hurtownia elektryczna ECE powstała w 2002 r. w Imielinie. Oferujemy szeroki wybór materiałów elektrycznych i korzystne ceny. Znajdziecie u nas fachowych i pomocnych handlowców.

Historia hurtowni elektrycznej ECE Marek Nawrocki

Działalność handlową prowadzimy krócej od działalności usługowej. Hurtownię elektryczną otworzyliśmy w 2002 r. przy ul. Imielińskiej. Mieliśmy już wtedy rozeznanie w zakresie dostawców, asortymentu w branży elektrycznej. Punkt handlowy początkowo prowadziliśmy przy ul. Imielińskiej. Powierzchnia tamtejszego punktu okazała się zbyt mała, przenieśliśmy hurtownię elektryczną na ul. Brata Alberta 34 d/a w Imielinie.

Co możemy zaoferować naszym klientom? Bogaty asortyment materiałów elektrycznych, który ciągle poszerzamy. Indywidualne podejście, realizujemy zamówienia na materiały elektryczne, których nie mamy chwilowo na stanie, bądź w sprzedaży. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oprócz konkurencyjnych cen oraz bogatego asortymentu, na klientów w hurtowni elektrycznej ECE czeka fachowy i miły personel, który doradzi w trakcie zakupów.

Siedziba ECE Marek Nawrocki

Już niebawem zaprosimy Państwa do nowej siedziby, w której trwają jeszcze prace budowlane i wykończeniowe. W nowej lokalizacji planujemy stworzyć warunki dla naszych klientów, które spełnią najwyższe standardy. Mamy nadzieję, że klienci będą się u nas czuli komfortowo jak w domu.

Nowa siedziba jest zlokalizowana w niedużej odległości od obecnej. Przy drodze powiatowej Imielin – Lędziny, na ul. Brata Alberta 40. Wypatrujcie nas 160 m przed przejazdem kolejowym w Imielinie.

Zapraszamy do kontaktu.