Świadczymy usługi elektryczne
with Brak komentarzy

Usługi elektryczne świadczymy ponad 20 lat

Usługi elektryczne są podstawowym przedmiotem działalności firmy Elektron Centrum Elektrotechniki Marek Nawrocki. Od tego zaczynaliśmy, zakładając firmę w 1997 roku. Początkowo skierowane były do klientów biznesowych. Parę lat później wraz z otwarciem się na rynek lokalny oraz klientów indywidualnych, poszerzyliśmy zakres usług w odpowiedzi na potrzeby tej grupy klientów.

Zaczynaliśmy od instalacji elektrycznych dla branży drzewnej i motoryzacyjnej

Były to usługi w zakresie automatyki i sterowania przenośników, transporterów przemysłowych, magazynów płaskich, remontu maszyn i urządzeń w przemyśle drzewnym oraz motoryzacyjnym. Drugim ważnym filarem działalności w tym okresie była prefabrykacja rozdzielnic niskiego napięcia.

Po paru latach funkcjonowania w branży postanowiliśmy zaistnieć na rynku lokalnym, wykonując usługi dla klientów indywidualnych. Poszerzyliśmy zakres usług o instalacje elektryczne, domofonowe, wideodomofonowe, alarmowe, przeciwpożarowe, monitoring CCTV, instalacje inteligentny dom, sieci napowietrzne, linie kablowe, instalacje odgromowe, w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowo-usługowym.

Jakie usługi elektryczne świadczymy obecnie

Nie wycofaliśmy z oferty żadnych z dotychczas świadczonych usług. Świadomi potrzeb naszych klientów i szybkich zmian, jakie zachodzą w branży, zmieniamy firmę w zgodzie z duchem czasu. Parę lat temu, by ułatwić pracę nie tylko sobie, lecz także firmom instalacyjnym, budowlanym, a także prywatnym inwestorom wprowadziliśmy do oferty usługę polegająca na lokalizacji uszkodzeń przewodów niskonapięciowych. Do tego celu zakupiliśmy najnowszej generacji wysokiej jakości lokalizator amerykańskiej firmy 3M.

Wprowadziliśmy od niedawna wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych, cały czas rośnie zainteresowanie tą usługą. Ważną częścią usług elektrycznych jest usuwanie awarii elektrycznych. Usuwaliśmy awarie w różnych zakładach przemysłowych, na oczyszczalniach ścieków. Ta usługa elektryczna wymaga sporej wiedzy branżowej i doświadczenia, jesteśmy w stanie jej podołać.

Z pełnym zakresem usług elektrycznych zapoznacie się Państwo w zakładce oferta.