Marek Nawrocki osobowością roku 2019 w kategorii biznes
with Brak komentarzy

Marek Nawrocki osobowością roku 2019 w kategorii biznes

W styczniu 2020 roku Dziennik Zachodni ogłosił kolejny plebiscyt Osobowość Roku 2019. Plebiscyt rozpoczął się w styczniu, głosowanie trwało do lutego, a sam plebiscyt zakończył się w lipcu specjalnym dodatkiem gazety z sylwetkami wszystkich zwycięzców. Corocznej gali, wieńczącej plebiscyt nie zorganizowano, ze względu na epidemię koronawirusa.

Nominacja dla Marka Nawrockiego w plebiscycie Dziennika Zachodniego Osobowosc Roku 2019

Marek Nawrocki, właściciel i założyciel ECE Elektron Centrum Elektrotechniki, przeważającą liczbą głosów wygrał plebiscyt w kategorii Biznes w powiecie bieruńsko-lędzińskim. Z Imielina pochodzi również zwyciężczyni w kategorii działalność społeczna i charytatywna, Pani Beata Kantorska. Panią Beatę doceniono za pracę wolontariuszki na rzecz podopiecznych domu hospicyjnego w Katowicach-Janowie oraz zaangażowanie w życie imielińskiej parafii.

Kapituła plebiscytu doceniła Marka Nawrockiego za sukcesy zawodowe i wkład w życie lokalnej społeczności, w szczególności zaś za rozwój rodzinnej firmy i ponad 20 lat trwania na rynku. Firma Elektron Centrum Elektrotechniki założona w 1997r. przez Marka Nawrockiehgo nieprzerwanie od 23 lat oferuje mieszkańcom powiatu bieruńsko-lędzińskiego usługi elektryczne, a od paru lat również usługi montażu pomp ciepła, klimatyzatorów i fotowoltaiki.

Obserwujemy przełomowe zmiany w energetyce, konieczność ograniczenia zanieczyszczenia powietrza i nowoczesne technologie ku którym zwracają się właściciele i zarządcy nieruchomości. W tym kierunku rozwija się i zmienia również firma Elektron Centrum Elektrotechniki.

W imieniu laureta dziękujemy za zgłoszenie w plebiscycie i wszystkie oddane głosy.