Dołączamy do programu Karta Dużej Rodziny
with Brak komentarzy

Dołączamy do programu Karta Dużej Rodziny

Dołączamy do programu wsparcia dla rodzin wielodzietnych Karta Dużej Rodziny. Program oferuje zniżki i dodatkowe uprawnienia dla rodzin 3+. Na chwilę obecną jesteśmy jednym z 5 podmiotów w Imielinie, który dołączył do programu.

Komu przysługują zniżki w ramach programu?

Zniżki przysługują dożywotnio rodzicom w rodzinach 3+ oraz dzieciom w tych rodzinach do czasu ukończenia 18 roku życia bądź do 25 roku życia, pod warunkiem kontynuowania nauki do tego czasu. W przypadku dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, do czasu upływu orzeczenia o niepełnosprawności.

Jakie warunki musisz spełnić, żeby skorzystać z programu?

Jeżeli chcesz skorzystać ze zniżek w ramach Programu musisz posiadać Kartę Dużej Rodziny w wersji tradycyjnej bądź w formie aplikacji na smartfonie.

Jakie zniżki w hurtowni elektrycznej ECE?

W hurtowni elektrycznej oferujemy 10% zniżki na wszystkie typy żarówek LED marki Eko Ray w sprzedaży w hurtowni elektrycznej ECE. Znajdziesz tu żarówki LED o barwie światła ciepłej, zimnej, neutralnej, o różnej mocy i rodzaju trzonka

  • trzonek E14 – żarówki w kształcie kulki, świecy, płomyka czy ozdobny filament
  • trzonek E27 – zarówki w kształcie kulki, świecy czy ozdobny filament
  • trzonek GU10 – stosowane do oczek sufitowych

Gdzie możesz wyrobić Kartę Dużej Rodziny?

Wniosek o wydanie karty możesz złożyć online na portalu emp@tia, musisz posiadać profil zaufany bądź podpis kwalifikowany, żeby złożyć wniosek tą drogą. Możesz również złożyć wniosek tradycyjnie w wersji papierowej w urzędzie miasta swojego miasta / gminy.